Když se zamotáš do svých problémů, zklidni se, aby Bůh mohl rozvázat uzel ....


Nabídky na spřátelení, reklamy a vše co se netýká článků pište prosím Seeeeeeem děkuji

Životopis skupiny

9. března 2008 v 8:27 |  O skupině
Životopis Kelly family
Kellyovi se stali slavnými až v roce 1994,kdy vydali sve album Over The Hump. Kelly Family zpívali všechny žánry-rock,pop,folk i rock n roll.Všichni nosili dlouhé vlasy a zvláštní oblečení,které si sami upravovali.Pouze Jimmy se nechal ostříhat a později i miláček davu - Paddy.Kathy donedávna byla v rodině jediná,kdo má dítě,jeho jméno je Sean,narodil se v Berlíně,teť přibyl Joey,jeho syn se jmenuje Luke Christopher.Také benjamínek Angelo Kelly již je ženatý,jeho manželkou je dcera SPD-politika z Rostocku. I on má již své potomky-syna Gabriela,a dceru Helen Josephina a také John,který si vzal dceru jejich učitele na kytaru.S Kelly Family hrál jeden čas také nový člen.Jeho jméno je Adam O Henry a je to jejich bratranec.V současné době s nimi již nevystupuje.Dějiny okolo Kelly Family se neustále mění.Kathy definitivně opustila rodinu i skupinu a odstěhovala se se synem do vlastního bytu v Kolíně.Po 30-letech našla svou pravou matku a je s ní nyní opět v kontaktu.
A ted trochu historie
Barbara Ann Kelly (Suokko) se narodila 2. 7. 1946 v Pennsylvánii (USA). Stala se baletkou,později pomáhala svému manželovi Danovi obchodovat se starožitnostmi a zpívala s rodinou na ulici. Na konci 60. let se rodina přestěhovala do Španělska, kde se narodila většina Kellyových dětí. V roce 1980, když jí bylo 34 let, onemocněla rakovinou. Barbara Ann zemřela 10. 11. 1982 .Pochována byla v Pamploně (Španělsko).
Daniel Jerome Kelly se narodil 11. 10. 1930 v Erie (Michigan/USA). Stal se učitelem,pak obchodoval se starožitnostmi a v roce 1974 založil skupinu "Kelly-Band" (známou také jako "Kelly Kids"). Hráli a zpívali v ulicích Evropy. Dan se stal pro své děti velkým vzorem. Kellys žili v Paříži a v Amsterodamu. V roce 1988 Dan koupil slavný hausbót, na kterém Kellyovi žili v Koelnu.
V roce 1990 utrpěl Dan záchvat mrtvice. V roce 1992 však musel do nemocnice.
V roce 1999 utrpěl Dan opět infarkt. V roce 2001 se jeho zdravotní stav zhoršil-již nemohl chodit ani mluvit.
Daniel Jerome Kelly zemřel 5. srpna 2002 v Koelnu. Pochován byl v Irsku.
V roce 1961 přišlo na svět první dítě - Danny. Narodil se ovšem postižený. Za rok se narodila Caroline
6. března 1963 se narodila Kathleen Anne v Leominsteru (USA) o rok později její bratr Paul
8. března 1967 v Talaveře (Španělsko) John Michael
25. listopadu 1969 Maria Patricia v Camonalu (Španělsko).
18. února 1971 James Victor v Camonalu (Španělsko).
20. prosince 1972 Joseph Maria Camonalu (Španělsko).
28. dubna 1975 v Belascoainu (Španělsko) Barbara Ann. Své jméno dostala po matce.
5. prosince 1977Michael Patrick Kelly (Irsko)
4. prosince 1979 Maite Star (Berlín). Maite je baskické jméno a znamená "chtěné dítě",
23. prosince 1981 Angelo Gabriel (Španělsko).
Kellyovi žijí ve svém starém, přestavěném poschoďovém autobuse v kempu na Kielské ulici v Hamburku - se smlouvou od Polydoru v kapse. Smlouva s gramofonovou firmou nese své plody. Irská lidová píseň Danny Boy, kterou zpívá John, se stává prvním singlem Kelly Family. Nahrávají v této době tři desky. Johnny je tehdy hvězdou rodiny a zpívá většinu písní. Kellyovi jsou rádi, když smlouva vyprší a oni si zase mohou dělat, co chtějí. Rodina se stěhuje do Amsterodamu, kde zůstávají tři roky. Je to Kathy, která v Holandsku ve vlastní režii aranžuje a produkuje dvě desky: Christmas All Year a Wonderful World. Pro Wonderful World také Kathy poprvé píše vlastní písničky: Lonely a Txiki. Kellyovi mají za sebou již 40 televizních vystoupení a hit číslo jedna. Who'll Come With Me (Davidova píseň, nazpívaná Johnem) je první velký hit Kellyových. V holandském a belgickém žebříčku se s touto písní umísťují na první příčce, v Německu na patnácté. Dan Kelly produkuje své desky Rodina se opět vydává na cesty. Po 8 měsících narození Angela matka Barbara Ann umírá.
Kathy se stala matkou pro všechny své sourozence. Vařila, hrála si s nima a o všechny se starala. Rodina znovu začala hrát na ulicích. Později Caroline a Paul opustili rodinu.
.
Kellyovi se rozhodují opustit Francii. Vrací se zpět do Ameriky. Několik měsíců muzicírují po Spojených státech. Unaveni stálým stěhováním, rozhodují se pro koupi hausbótu. Pojmenovali ho po svém dědečkovi Sean O´ Kelley Od roku 1988 rodina žije a pracuje na Loreley. Ulice a náměstí světa jsou jejich jevištěm, ale jejich domov je na vodě. V červnu 1990 má Dan záchvat mrtvice. Od té doby jezdí děti Kellyovy na turné sami. 14.prosince 1992 se v Berlíně narodil první Danův vnuk Sean Kelly.
Kellyovi se stali slavnými až v roce 1994, kdy vydali své album "Over The Hump". Tehdy začíná šílenství fanoušků z celého světa - kellymánie. Jsou tady první koncerty, zaplněné haly…
Kelly Family zpívají všechny žánry - rock, pop, folk i rock 'n' roll. Všichni nosí v té době dlouhé vlasy a zvláštní oblečení, které si sami upravují.
Rodina hraje přes 300 koncertů ročně. V České republice jako první písnička prorazila An Angel. Kellyovi koupili dva zámky jeden v Irsku (Cobh) - "East Grove" a druhý v Německu (Köln) - "Gymnich". Rodina se na nějakou dobu přestěhovala do Irska na zámek. Asi 3roky celá rodina žila na německém zámku Gymnich.
Kolem roku 1998 je v rodině velké napětí. Každý by chtěl dělat něco jiného. Joey se věnuje hodně sportu, Kathy se chce věnovat sólové kariéře (vydává své první sólové album Kathy Kelly - The Best Of), Jimmy se vydává studovat do Irska filmovou režii, ... Na nějaku dobu Jimmy opouští skupinu a místo něj zpívá jejich bratranec Adam O' Henry. Kelly pořádají koncert pro děti trpící v Kosovu. Koncertů však ubývá a Kelly se na dlouhou dobu odmlčí, neplánuje žádné turné a všichni fanoušci truchlí, protože v novinách a časopisech vycházejí zmínky o tom, že se Kellyův klan rozpadl.
29.6.2000 v 9:59 se narodil Luke Christopher Kelly, syn Joeho a jeho přítelkyně Tanyi. Tanya Niethenje je zpěvačka ze skupiny Bellini.
29. srpna 2000 - Patricia a její přítel Denis Sawinkin se oficiálně vzali na radnici. Denis pochází z Moskvy a pracuje jako ekonom. Patricia a Denis dne 20. ledna 2001 ve Francii uspořádali ještě církevní sňatek.
3.7.2001 se narodilo další miminko do rodiny Kellyů - Gabriel Kelly. Otcem je Angelo a matka Kira Harms (dcera SPD-Politika z Rostocku).
30.10.2001 se narodil Alexander Josef Kelly, syn Patricie a Denise.
Kelly Family oficiálně vyjíždí na turné po Německu, aby propagovali své nové CD. Bohužel jich už nehraje 9 jako dřív, ale jen 6. Kathy se věnuje své sólové dráze,
John se dne 24. června 2001 v kostele Arnotegui, blízko Obanos (Španělsko), oženil se svou přítelkyní Maite Itoiz, operní pěvkyní a dcerou jejich bývalého učitele hry na kytaru. Odešel od skupiny, aby se věnoval své manželce.
Barby se distancuje od jeviště a fanoušků. Na novém CD nazvaném La Patata nazpívala jednu píseň a částečně se podílela na jejím vzniku.
Dne 5. srpna 2002 přichází smutná zpráva. Kolem 18:00 hod.Otec Dan umírá.02 byl pohřben ve své rodné vlasti, v Irsku.
Kathy po 30-ti letech našla svou pravou matku a je s ní nyní opět v kontaktu. Sean navštěvuje základní školu.
Kellyovi prodali zámek Gymnich.
5. listopadu 2002 se narodila Helen Josephine, druhé dítě Angela a Kiry.
Dne 31.7.2003 se jí a Denisovi narodil druhorozený syn Ignatius Aron Maria Kelly.
Dne 23.1.2004 se Tanji a Joeymu narodil syn jménem Leon.
Nové album The Kelly Family "HOMERUN" a bude obsahovat 2 CD-jedno s akustickými písněmi a baladami ("HOME") a druhé s rockovými písněmi ("RUN").
Joey Kelly se v den svých 32. narozenin (20. 12. 2004) oženil sve svou přítelkyní Tanjou Niethen. Dvojice si řekla své ano po osmiletém vztahu.
Maite Kelly se 17. 1. 2005 zasnoubila s Florentem Raimondem. Stalo se tak v Lomé, hlavním městě afrického státu Togo, kde Florent pracoval jako dobrovolník.
Jimmy Kelly se 4. 6. 2005 oženil se svou přítelkyní Maike (25). Stalo se tak na kellyovském zámku Gymnich blízko Koelnu.
Maite Kelly se vdala za sveho francouzského přítele Florenta Raimonda.
Kellyovi vydali novou desku "HOPE"-pro charitativní projekt, který podporují už od roku 1996. Jedná se o "St. John Children" ve Vilniusu (Litva). Tato organizace pomáhá dětem, které žijí na ulici nebo vyrůstají v domácnostech, kde je přítomno domácí násilí
Maite oznámila v den svých šestadvacátých narozenin (4. 12.2005), že je ve třetím měsíci těhotenství. S manželem Florentem Raimondem se na miminko velmi těší.
6. 3. 2006 Angelo a Kira mají druhou dceru, která je jejich celkově třetím dítětem. Jmenuje se Emma Maria Kelly
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alex Alex | E-mail | Web | 22. června 2008 v 20:30 | Reagovat

to jako celá rodinka zpívá?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama