Když se zamotáš do svých problémů, zklidni se, aby Bůh mohl rozvázat uzel ....


Nabídky na spřátelení, reklamy a vše co se netýká článků pište prosím Seeeeeeem děkuji

Leden 2009


Angelo - Životopis

11. ledna 2009 v 13:38 O skupině

Angelo - životopis
Angelo Kelly se narodil roku 1981 ve Španělsku jako Angelo Gabriele Kelly. Jeho otec Daniel Jerome Kelly, profesot matematiky, narozený Irům žijícím v Americe. Jeho matka Barbara Ann Suokko, byla na pul Rakušanka a napůl Finka. Zemřela však asi dva měsíce po narození Angela na rakovinu. Angelo má 11 sourozenců, po smrti matky ho vychovávala starší sestra Kathy.

Společně se svými sourozenci se stali slavnými Kelly Family.V devadesátých letech byla skupina Kelly family jednou z nejúspěšnějších kapel Evropy. Angelo hovoří plynně anglicky a německy,rozumí španělsky a francouzsky. Žije v Německém Kolíně nad Rýnem. V roce 2001 se jemu a jeho dlouholeté prítelkyni Kiře Harms narodil syn Gabriel Jerome Harms Kelly. V roce 2002 se jim narodila dcera Helen Josephine. A kdyz v roce 2005 zjistili, ze je Kira opět těhotná, vzali se. V den narození jeho sestry Kathy v roce 2006 se jim narodila dcera Emma Maria. Angelo tento rok také vydal sólové album ,,I´m ready" . Je producentem skupiny Kelly family, po tom co jeho starší bratr Paddy skupinu opustil. je také ředitelem jejich rodinné firmy.

Angelo Kelly je řazen mezi nejlepší evropské bubeníky. Jeho osobním učitelem na bicí byl slavný a uznávaný irksý černoch bubeník Billy Cobham. Stal se jeho přítelem a spolu také v roce 2003 vydali hudební DVD,,Call and response" .Angelo bubnuje pro skupinu ,,The six" a jezdí po turné ,,Piano´n´drums" . Mimo bicí hraje výborně na kytaru a piano. Na jeho noém albu I´m ready s ním zpívá i jeho o 3 roky starší žena Kira.......

Maite - Malinký životopis

11. ledna 2009 v 13:25 O skupině
Maite Kelly, která se narodila v západním Berlíně, je jediná ze sourozenců Kellyových, která se narodila v Německu. Matka ji pojmenovala Maite, což znamená "plánované dítě". Jako malá holčička se věnovala baletu. V 11 letech objevila kouzlo hudebních nástrojů, mimo jiné umí hrát na flašinet a kytaru. Maite je vdaná, v roce 2006 se jí a jejímu manželovi narodila dcera Agnes Theresa Barbara.

Paddy - životopis

11. ledna 2009 v 13:04 O skupině


Patrick Michael Kelly, jméno frontmena kapely The Kelly family. Miláček publika je pro mnoho fanynek nadále vysněným ideálem - Paddy sám je v lásce nepolepšitelný romantik. Pro bývalou přítelkyni dokonce před lety speciálně napsal song : ,,Brenda,My Love'' . Bravu se v květnu 1994 svěřil s částí své 'kariéry'' miláček dívek: ,,Když jsme žili ve Francii,měl jsem několik přítelkyň. Společně jsme dělali všechno možné,hráli jsme si,plavali,prali se,také jsme spolu spali,ale čistě platonicky.

Moje první dívka se jmenovala Claire. Druhá Fleur. Byla už jako dítě modelkou a její plakáty visely v Paříži ve všech stanicích metra.Často chodila s námi ,když jsme zpívali na ulici a všichni lidé zírali jen na ni.'' O několik let později byl obdivován a zbožňován Paddy - a ve své fantazii probíral dívky v první řadě a hledal potenciální přítelkyně.,,Dnes už to nedělám,protože vím,že hezký vzhled není důležitý.Líbí se mi přirozené dívky s upřímnou tváří.''

Paddy Kelly se jako Patrick Kelly narodil 5.prosince 1977 v Dublinu,hlavním městě Irské republiky. Reportérka časopisu Bravo chtěla jednou vědět,jestli byl jako dítě drzý. Paddy: ,,Nemůžu říct,že by se na mě moje matka často zlobila.Jednou jsem byl sprostý k Patricii a pak jsem se schoval do skříně, aby mě maminka nenašla.'' Paddy hraje na bicí,na klávesové nástroje, na kytaru, flétnu a flašinet.,,V osmi letech,'' vyprávěl hrdě,,mě na klasickou kytaru učil Carlos,známý španělský kytarista. Chodil jsem ovšem i na hodiny baletu a zpěvu.''

Jeho zájem o filmy ho přivádí stále znovu do kina - a zkouší to i sám zatím jako amatérský herec: ,Sem tam točím také sám se svými nejmladšími sourozenci Angelem,Maite a Barby filmy, desetiminutové,humorné fantastické příběhy podle vzoru 'Malých tuláků'. Napíšeme společně scénář a Jimmy režíruje.Bohužel je nikdy pořádně nedokončíme,protože nám chybí čas,ale přesto nás to baví.''

Joey - životopis

11. ledna 2009 v 12:41 O skupině
Joey Kelly se narodil jako Joseph Maria Kelly v chudé vesničce na jihu Španělska. jeho otec byl profesor matematiky a filozofie a latiny, napůl Ir a Američan. Jeho matka byla baletka RakušankaFinka Barbara Ann Suokko. Joey Kelly proto od malička dostával soukromé hodiny baletu a tance. A to z duše nesnášel. Když mu bylo deset let, jeho matka zemřela na rakovinu prsu.Joey má 5 sester a 6 bratů. Jeho nejstarší bratr Danny trpí autismem. Když Joeymu zemřela maminka, odstěhovala se rodina ze Španělska do Paříže. Kde žili až do jeho 17 let. Hrál tam v divadle.

Ale co Joey skutečně miloval byly rychlé stroje. V 15ti si ze šrotu sestavil první motorku. Vysněné Porsche si mohl dovolit až o mnoho let později. Mezi lety 1989-1991 žil se sourozenci ze slavné skupiny Kelly Family a otcem na hausbótu poblíž Amsterdamu. Od roku 1992 natrvalo žije v Německu. V roce 1996 si s rodinou koupili zámek Eastgrove v hrabství Cork v Irsku. Pár let na to ho opět prodali. V roce 1998 si pořídili rodinné sídlo, obrovský zámek poblíž Bonnu v Německu. Ten ale roku 2002, po smrti otce, prodali.

V roce 1997 se Joey Kelly stal Ironmanem na Havaji. Jeho život pohltil triatlon. Do 30ti let získal 11 titulů Ironman a 3 tituly Ultraman. Mimo to je misterm světa v soutěži WOK 2005, a v motocrossu. Vylezl na Kilimandžáro.Věnuje se boxu, podnikl ,,šílenou misi" za polární kruh a jiné extrémní maratony, závody a sportovní cíle.

V roce 1996 začal chodit s baletkou a členkou skupiny Belissima - Tanjou Niethen. v roce 2000 se jim narodil syn Luke Christopher, ktery pred 2 lety utrpěl smrtelné poranění lebky. Vše ale dobře dopadlo. V roce 2004 se jim narodil druhý syn Leon a to byl impuls pro uzavření manželství. V roce 2006 se jim narodila vysněná dcera Lillian Anne.

Se svou skupinou Kelly Family Joey vydal za trvající kariéru už 18 alb. joey ovládá perfektně kytaru a elektrickou kytaru, akordeon, flétnu a bicí. Plynně hovorí anglicky, německy, španělsky, francouzsky a domluví se italsky,portugalsky a holandsky.

Johnny - životopis

11. ledna 2009 v 11:31 O skupině
John Kelly se narodil v Talaveře ve Španělsku. Proslavil se především jako člen hudební skupiny Kelly Family. Jeho matka Barbara Ann byla napůl Rakušanka a napůl Finka. Zemřela roku 1981 na rakovinu. Otec Daniel Jerome Kelly byl profesorem matematiky. Narozen v Irsku. Johny má celkem dalších 11.sourozenců, z toho osm zpívajících. Kathy, Patricia, Maite, Barby, Jimmy, Joey, Paddy a Angelo.Jeho nejstarší bratr Danny trpí autismem.

John Kelly je nejstarším chlapcem ve skupině. V minulosti byl hlavní hvězdou kapely. Většinou hraje na kytary, ale po nějaký čas byl i bubeníkem skupiny. Je také velice úspěšným zpěvákem (například písně - Santa Maria,Red Shoes,...aj.).Lidé, kteří jej znají, říkají, že je trochu ostýchavý a introvertní.

Rád chodí do kina, miluje filmy, fotografování a dokonce natočil i některé známé klipy Kelly Family,
V součastnosti nekoncertuje s ostatními a soustředuje se spíše na svůj soukromý život. Mluví anglicky, francouzsky, španělsky a německy. Johny žije momentálně se svou ženou Maite Itoiz ve
Španělsku, ale jinak se také zdržuje ve svém bytě blízko Kolnu


Ohňostroj 2009

1. ledna 2009 v 1:28 Moje kecy a tak:)
Tak lidičky....dovolila jsem si sem ještě dát takovou menší kolážečku z fotek, co jsem nafotila na dnešním půlnočním ohňostroji.......tak snad se bude líbit.......

Kdyby jste chtěli kopírovat, tak prosím alespoň uveďte zdroj.......děkuji.......