Když se zamotáš do svých problémů, zklidni se, aby Bůh mohl rozvázat uzel ....


Nabídky na spřátelení, reklamy a vše co se netýká článků pište prosím Seeeeeeem děkuji

Ahojte lidičky :-)

15. září 2010 v 20:59 |  Moje kecy a tak:)
Ahojte lidičky . Teda nevím jestli ještě mám koho zdravit, jestli mi tady ještě někdo vůbec chodí, po tak dlouhé odmlce. Nevadí, píšu pro radost

V poslední době si uvědomuju, že se hodně věcí v mém životě mění. Hodně věcí se taky změnilo s koncem loňského školního roku a s uplynulými letními prázdninami.

O letních prázdninách jsem měla možnost (a taky jsem ji využila) absolvovat English stomp music camp, který se konal v Beskydech. Přijelo 25 Holanďanů, měli jsme možnost konverzovat v angličtině a taky se učit stomp. Stomp je v laickém překladu vydavání zvuků na vlastní tělo, takže tleskání, dupání nohama atd. Každý den jsme měli po jedné hodině angličtiny a stompu. Podnikali jsme výlety, různé hry, táborák a dokonce jsme měli i diskotéku. Které jsem se neúčastnila, kvůli tomu šílenému kraválu. Je to fajn možnost, která se naskytne jen málokrát za život. Když jste odkázání jen na své znalosti angličtiny, případně posunků(a dobrých přátel, kteří vám občas pomůžou) uvědomíte si, že pokud nejste úplní začátečníci, alespoň "nějak" se vždy domluvíte.


Krom mé angličtiny a mého stompu mi English camp pomohl, dívat se na svět trochu z jiného úhlu. Byla jsem vlastně v každodenním kontaktu s Biblí, každé ráno a večer jsme měli skupinky na studium Bible. Co jsem asi zapoměla zmínit výš, že to byl křesťanský tábor. Po čase jsem si uvědomila, že není dobré pořád se jen hnát dopředu, ale taky se někdy zastavit a zamyslet, jestli vážně JDU dopředu, nebo jestli jen stojím a urputně se snažím sobě dokázat že jdu.

Došlo mi, že u mě bude pravdivější varianta číslo dvě. English camp mě donutil zastavit se a zamyslet se. Když jsem to udělala, rozhodla jsem se trošku přeskládat cihličky v mém životě. Přestala jsem chodit do sboru a hrát v kapele na klávesy. Začala jsem se víc připravovat na můj křest a rozhodla jsem se více svého času zaměřit na výchovu malých dětí v Besídce. Na klávesy hrát nepřestávám, zatím ale hraju jen pro své vlastní potěšení. Taky jsem nedávno dostala další příležitost zkusit něco nového, co by mě s nimi mohlo bavit. Tak se uvidí, jak to ukáže čas

Taky jsem se rozhodla, že na nějakou dobu zruším pozastavení tohohle blogu. Nevím, jak budu s letošní maturitou a jinými povinnostmi stíhat, ale zkusím sem občas něco přidat. I kdyby to měly být jenom mé "hloupé" postřehy.

Letošní léto bylo v mnoha ohledech úžasnéDěkuji moc všem lidem, ať už z campu, ať už mimo capm, mým přátelům a rodině a všem, kteří mi ho tak krásně zpříjemnili.


s Kubou
Vaření
ségřiny narozeniny
Kája, ségra, Silva
na oldies :-)
sé ségrušou v Karlově studánce
se Silvou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 klaaruschka klaaruschka | Web | 16. listopadu 2013 v 22:55 | Reagovat

Ahoj! Krásný článek k zamyšlení... Projíždím si staré známé blogy, ráda tě zase vidím, měj se krásně! Klára :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama